Ceny owoców

ceny-ananasow

Ceny ananasów

Aktualne średnie ceny netto ananasów (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-bananow

Ceny bananów

Aktualne średnie ceny netto bananów (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-cytryn

Ceny cytryn

Aktualne średnie ceny netto cytryn (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-grejpfruta

Ceny grejpfruta

Aktualne średnie ceny netto grejpfruta (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-gruszek

Ceny gruszek

Aktualne średnie ceny netto gruszek (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-gruszek

Ceny gruszek z importu

Aktualne średnie ceny netto gruszek z importu (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-jablek

Ceny jabłek Antonówka

Aktualne średnie ceny netto jabłek Antonówka (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-jablek

Ceny jabłek Cortland

Aktualne średnie ceny netto jabłek Cortland (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-jablek

Ceny jabłek Gala

Aktualne średnie ceny netto jabłek Gala (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-jablek

Ceny jabłek Ligol

Aktualne średnie ceny netto jabłek Ligol (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-jablek

Ceny jabłek Rubin

Aktualne średnie ceny netto jabłek Rubin (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-jablek

Ceny jabłek Szampion

Aktualne średnie ceny netto jabłek Szampion (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-jablek

Ceny jabłek z importu

Aktualne średnie ceny netto jabłek z importu (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-mandarynek

Ceny mandarynek

Aktualne średnie ceny netto mandarynek (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-pieczarek

Ceny pieczarek

Aktualne średnie ceny netto pieczarek (ceny hurtowe – warzywa krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-pomaranczy

Ceny pomarańczy

Aktualne średnie ceny netto pomarańczy (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-jablek

Ceny skupu jabłek przemysłowych w zakładach przetwórczych i chłodniach

Aktualne średnie ceny netto skupu jabłek przemysłowych w zakładach przetwórczych i chłodniach w (zł/kg). 
ceny-sliwek

Ceny śliwek

Aktualne średnie ceny netto śliwek (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-truskawek

Ceny truskawek

Aktualne średnie ceny netto truskawek (ceny hurtowe – owoce krajowe) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
ceny-winogron

Ceny winogron

Aktualne średnie ceny netto winogron (ceny hurtowe – owoce importowane) na podstawie danych pochodzących z giełd i rynków hurtowych. 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 128