Ceny złomu


ceny-kabli-na-zlomie

Ceny kabli ziemnych olejakow na złomie

Aktualne średnie ceny skupu (netto) kabli ziemnych (olejakow) na złomie. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu kabli w skupach złomu na terenie Polski. 
ceny-kabli-na-zlomie

Ceny kabli aluminiowych cienkich na złomie

Aktualne średnie ceny skupu (netto) kabli aluminiowych cienkich na złomie. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu kabli w skupach złomu na terenie Polski. 
ceny-kabli-na-zlomie

Ceny kabli aluminiowych grubych na złomie

Aktualne średnie ceny skupu (netto) kabli aluminiowych grubych na złomie. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu kabli w skupach złomu na terenie Polski. 
ceny-stali-w-skupie-zlomu

Ceny stali W-7

Aktualne średnie ceny skupu (netto) stali (W-7). Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu stali w skupach na terenie Polski. 
ceny-stali-w-skupie-zlomu

Ceny stali N-2

Aktualne średnie ceny skupu (netto) stali (N-2). Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu stali w skupach na terenie Polski. 
ceny-stali-w-skupie-zlomu

Ceny stali N-4

Aktualne średnie ceny skupu (netto) stali (N-4). Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu stali w skupach na terenie Polski. 
ceny-stali-w-skupie-zlomu

Ceny stali N-5

Aktualne średnie ceny skupu (netto) stali (N-5). Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu stali w skupach na terenie Polski. 
ceny-stali-w-skupie-zlomu

Ceny stali N-6

Aktualne średnie ceny skupu (netto) stali (N-6). Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu stali w skupach na terenie Polski. 
ceny-stali-w-skupie-zlomu

Ceny wiór stalowych

Aktualne średnie ceny skupu (netto) wiór stalowych. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu stali w skupach na terenie Polski. 
ceny-stali-w-skupie-zlomu

Ceny złomu stalowego W13

Aktualne średnie ceny skupu (netto) złomu stalowego W13. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu stali w skupach na terenie Polski. 
ceny-brazu-w-skupie-zlomu

Ceny brązu magnetycznego

Aktualne średnie ceny skupu (netto) złomu – brązu magnetycznego. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu brązu w skupach na terenie Polski. 
ceny-brazu-w-skupie-zlomu

Ceny brązu niemagnetycznego

Aktualne średnie ceny skupu (netto) złomu – brązu niemagnetycznego. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu brązu w skupach na terenie Polski. 
ceny-brazu-w-skupie-zlomu

Ceny brązu wióry

Aktualne średnie ceny skupu (netto) złomu – brązu wióry. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu brązu w skupach na terenie Polski. 
ceny-olowiu-w-skupie-zlomu

Ceny ołowiu czystego suchego

Aktualne średnie ceny skupu (netto) ołowiu – czystego suchego. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu ołowiu w skupach na terenie Polski. 
ceny-olowiu-w-skupie-zlomu

Ceny ołowiu czystego mokrego

Aktualne średnie ceny skupu (netto) ołowiu – czystego mokrego. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu ołowiu w skupach na terenie Polski. 
ceny-olowiu-w-skupie-zlomu

Ceny ołowiu czystego pokablowego

Aktualne średnie ceny skupu (netto) ołowiu – czystego pokablowego. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu ołowiu w skupach na terenie Polski. 
ceny-olowiu-w-skupie-zlomu

Ceny ołowiu brudnego

Aktualne średnie ceny skupu (netto) ołowiu – brudnego. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu ołowiu w skupach na terenie Polski. 
ceny-cynku-w-skupie-zlomu

Ceny cynku blacha

Aktualne średnie ceny skupu (netto) cynku - blacha. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu cynku w skupach na terenie Polski. 
ceny-cynku-w-skupie-zlomu

Ceny cynku znal

Aktualne średnie ceny skupu (netto) cynku – znal. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu cynku w skupach na terenie Polski. 
ceny-akumulatorow-w-skupie-zlomu

Ceny złomu z akumulatorów

Aktualne średnie ceny skupu (netto) złomu z akumulatorów. Na podstawie analizy zestawienie ofert zakupu złomu z akumulatorów w skupach na terenie Polski. 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5